OLYMPOS ADRASAN KAŞ TURU

Süre

3 Gün

Tur Türü

Yurtiçi Turları

Grup boyutu

40 kişiler

Genel Bakış

1.GÜN - İZMİR – OLYMPOS – OLYMPOS ANTİK KENTİ – OLYMPOS PLAJI – YANARTAŞ

Siz değerli misafirlerimizle belirtilen saatlerde ve duraklarda buluşmamızın ardından heyecanla beklediğimiz tatil yolculuğumuza başlıyoruz. Güzergahımız üzerinde gerekli molalarımız sonrası sabah saatlerinde kahvaltımızı yol üzerinde alıyoruz. kahvaltımızın ardından konaklama yapacağımız Maya Bungalow Otelimize ulaşıyoruz. Daha sonrasında  Olympos Antik Kenti'ni geziyoruz. Rehberimiz eşliğinde ki gezimizi tamamladıktan sonra Olympos plajında sebest olarak denizin tadını çıkartıyoruz. Otelde akşam yemeğimiz için buluşuyoruz. Akşam yemeğimizin ardından dileyen misafirlerimiz için gece Yanartaş etkinliğimiz (Ekstra) olacaktır. Yanartaş Turumuzu tamamladıktan sonra otelimize dönüyor ve günü noktalıyoruz.

2.GÜN - OLYMPOS – ADRASAN – ADRASAN PLAJI – SULUADA TEKNE TURU – MEHTAP TUR

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz ile rehberimizin belirleyeceği saatte buluşmamızın ardından Gün boyu tekne turu düzenlenecektir (Ekstra). Tekne turuna katılmayan misafirlerimiz Adrasan Plajı'nda akşam saatlerine kadar denize girebilir, plajın etrafında bulunan restoranlarda yeme-içme imkanlarından faydalanabilir, su sporları yapabilirsiniz. Adrasan’a gelmeyen misafirlerimiz otelimizde vakit geçirebilir, Olympos Plajı'na giderek denize girebilirler. Tüm gün deniz keyfi sonrası otelimizde akşam yemeği ve müzik eşliğinde vakit geçiriyoruz.

3. GÜN - OLYMPOS – KAŞ - KAPUTAŞ PLAJI – İZMİR - MANİSA

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından otelimizden ayrılıyor ve yol güzergahımızda bulunan Kaş-Merkez'i  rehberimiz eşliğinde gezip serbest zamanımızı değerlendikten sonra dünyaca ünlü Kaputaş Plajı'na hareket ediyoruz. Burada rehberimizin sizlere vereceği fotoğraf ve yüzme molası sonrasında İzmir’e dönmek üzere yola çıkıyoruz. Güzergahımız üzerinde vereceğimiz gerekli molalarımız sonrasında akşam saatlerinde İzmir ve Manisa’da oluyor ve siz değerli misafirlerimiz ile bir İZMİR TİME TRAVEL organizasyonunda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler / Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Lüks Araçlar ile Ulaşım
Bungalow Evlerde Konaklama
Açık Büfe Sabah Kahvaltısı (Otelde)
Açık Büfe Akşam Yemeği (Otelde)
Rehberlik Hizmeti
Zorunlu Seyahat Sigortası
Tüm Öğle Yemekleri
1. Gün Sabah Kahvaltısı
Adrasan Suluada Tekne Turu- Öğle Yemeği Dahil (400₺)
Yanartaş Turu (150₺)

Tur Süresi

2 Gece

Ulaşım Tipi

Otobüslü

İzmir Time Travel Doğrulandı

Mar 2023 'dan beri üye

20%
3.900 ₺ 3.100 ₺ başlayan fiyatlar

Ekstra Fiyatlar:

({{type.price_type}})
{{type.price_html}}
({{type.price_type}})
{{ type.price }}%
{{ formatMoney(type.price) }}
  • {{total_price_html}}
  • {{pay_now_price_html}}
başlayan fiyatlar
3.900 ₺ 3.100 ₺