KAPADOKYA TURU

Süre

4 Gün

Tur Türü

Yurtiçi Turları

Grup boyutu

40 kişiler

Genel Bakış

1.Gün (22.02.2024) : Akşam saat 21:00’de okulumuzun önünden hareket ediyoruz. Kula’da ve Afyon’da vereceğimiz molaların ardından Konya üzerinden sabah saatlerinde Aksaray’a varıyoruz.

2.Gün (23.02.2024): Aksaray – Orhan Ağaçlı Dinlenme Tesisleri’nde vereceğimiz sabah kahvaltısının ardından Ihlara Vadisi’ne varıyoruz. Ihlara Vadisi’ndeki kiliselerden üçünü görüp, Kaymaklı Yeraltı Şehri’ni dolaşıyoruz. Öğle yemeği molasını Yöresel bir restaurant olan Bindallı Restaurantta ( EXTRA ) veriyoruz. Ardından Uçhisar Kalesi ve Güvercinlik Vadisi’ni panoramik gezerek fotoğraf çekimlerimizi yapıyor Onyx Taş Atölyeleri’ndeki tanıtım gezimizi ve Üç Güzeller Peri Bacalarını görüp Ürgüp’teki Otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

3.Gün (24.02.2024) : Sabah otelde alınan kahvaltının ardından Avanos bölgesi gezimiz ve Avanos çanak çömlek atölyesindeki tanıtımı ardından Göreme Açık Hava Müzesi’ne gidiyoruz. Paşabağ ve Peri Bacalarının bir başka görünümlü olduğu Derbent Vadisi’ ni görüyor ve ardından öğle yemeğimiz için Uranüs Restaurant’a geçiyoruz. (EXTRA) Öğle yemeğimizin ardından Ürgüp’e ulaşıyor ve dileyen misafirlerimiz Atv Safari yapabilirler ( Extra ) Fransız Şarapçılar Derneği’nden ödüllü Turasan Şarap Fabrikası’nı ve hemen yanındaki Asmalı Konak’ı geziyoruz ve gezimizi tamamlayarak otelimize dönüyoruz. Otelde alacağımız akşam yemeği sonrasında dileyen konuklarımızla geleneksel bir Kapadokya Eğlencesi olan Türk Gecesi Programı’na katılıyoruz.(Extra)

4.Gün (25.02.2024) : Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından Kapadokya’dan ayrılıp Konya’ya doğru yola çıkıyoruz. Orhan ağaçlı tesislerinde kısa bir çay molası ve ardından Sultan Han’a ziyaret yapıyoruz. Buradan ayrılarak Konya, ya varış. Mevlana Türbesini ziyaret ederek öğle yemeği için serbest zaman. Yemekten sonra İzmir’e doğru Afyon üzerinden yolumuza devam ediyoruz. Afyon Kolaylı Dinlenme Tesisleri’nde vereceğimiz çay molamızın ardından Kula, ya varış. Burada akşam yemeğimizi alıyoruz. Yemekten yolumuza devam ediyor ve akşam geç saatlerde İzmir’e ulaşıyoruz ve turumuzun sonu.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler / Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

2 Gece 4*’lı Otelde Konaklama
Oteldeki Sabah ve Akşam yemeği
Rehberlik Hizmetleri
Ulaşım ve Ferdi Kaza sigortası
Otelde Alınacak Tüm İçecekler
Türk Gecesi
Ören Yerlerine Giriş Ücretleri
Öğle Yemekleri

Tur Süresi

3 Gece

Ulaşım Tipi

Otobüslü

İzmir Time Travel Doğrulandı

Mar 2023 'dan beri üye

3.999 ₺ başlayan fiyatlar

Ekstra Fiyatlar:

({{type.price_type}})
{{type.price_html}}
({{type.price_type}})
{{ type.price }}%
{{ formatMoney(type.price) }}
  • {{total_price_html}}
  • {{pay_now_price_html}}
başlayan fiyatlar
3.999 ₺